Грилі мангали барбекю BBQ Levistella LV2004929A
вверхвниз
-20%
35 днів
1 200 ₴
960 ₴
- В наявності
- Код: LV2004929A
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вугільний гриль LV2004929A
Характеристики пересувного гриля LV2004929A
- Розмір грилю: 86x34x84 см
- Решітка для смаження: розмір - 50x24 см, матеріал - хромована сталь
- Висота робочої поверхні: 70,5 - 74 - 77,5 - 81 см
- Піддон для вугілля: розмір - 51,5x26,5x6 см, матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям
- Матеріал ручки – дерево
- Ніжки: сталь із жаростійким порошковим покриттям
- Колеса: розмір - 14,5 см, матеріал - пластик
- Полиця для аксесуарів: розмір - 52x24,5 см, матеріал - дерево
- Бічна поличка: розмір - 19,5x27,5 см, матеріал - дерево
- Вага: 5,6 кг
- Розмір упакування: 30x9x69,5 см
- Інструкція українською мовою
Гриль розрахований під деревне вугілля!!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Не передбачена |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь, Хромована сталь |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота | 840 мм |
| Довжина | 860 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 750 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 240 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | 2 (шт) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | Коробка |
| Форма | Прямокутник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴










