Грилі мангали барбекю BBQ LV20015599L (Безкоштовна доставка!)
вверхвниз
Доставка 0

- Барбекю з кришкою модель LV20015599L
- 1) Розмір гриля: 103 х 64 см;
- 2) Решітка для смаження: розмір - 54 см, матеріал - хромована сталь;
- 3) Висота робочої поверхні: 77 см;
- 4) Решітка для вугілля: розмір – 42 см, матеріал – хромована сталь;
- 5) Чаша для вугілля: розмір - 57x25 см, матеріал - сталь вкрита жаростійкою емаллю;
- 6) Кришка: розмір - 58x17 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 7) Матеріал ручок – метал+пластик;
- 8) Ніжки: нержавіюча полірована сталь;
- 9) Колеса: розмір – 17,5 см, матеріал – пластик;
- 10) Полочка для аксесуарів: розмір – 47x47x50 см, матеріал – хромована сталь;
- 11) Піддон для золи: розмір - 21x15 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю, ручка - бакеліт;
- 12) Інструкція українською мовою: вага: 13,8 кг
- 13) Розмір упаковки: 58,5 x58, 5x32, 5 см
- Ця модель гриля розрахована лише для використання деревного вугілля.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.8 кг |
| Висота | 1030 мм |
| Діаметр | 640 мм |
| Ширина | 640 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 770 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 540 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Конструкція | Деревне вугілля |
| Упаковка | Коробка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 125 ₴










