- 1) Розмір гриля: 80×50 см;
- 2) Решітка для смаження: розмір - 40x42,5 см, матеріал - хромована сталь;
- 3) Висота робочої поверхні: 66 см;
- 4) Ґрати для вугілля: розмір - 33,5x33,5 см, матеріал - нержавіюча сталь;
- 5) Чаша для вугілля: розмір - 44x11,5 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 6) Кришка: розмір - 45x12 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 7) Матеріал ручок – бакеліт; 8) Ніжки: сталь із жаростійким порошковим покриттям;
- 9) Колеса: розмір – 14,5 см, матеріал – пластик;
- 10) Полочка для аксесуарів: розмір - 34,5x38 см, матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям;
- 11) Вага: 4,65 кг;
- 12) Інструкція українською мовою;
Дана модель гриля розрахована лише для використання деревного вугілля або брекету!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.65 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 660 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 270 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 800 |
| Довжина | 500 |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Наявність додаткової полиці | 1 |
| Упаковка | у коробці |
| Ширина | 470 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 520 ₴











