Гриль-барбекю модель LV20021704B
- 1) Розмір гриля: - 115x63 см (з розкладеними поличками); - 96x52 см (зі складеними поличками); Висота: 95 см;
- 2) Решітка для смаження: розмір - 35x71 см, матеріал - хромована сталь;
- 3) Решітка для підігріву: розмір – 72x13 см, матеріал – хромована сталь;
- 4) Висота робочої поверхні: 74 см;
- 5) Решітка для вугілля: розмір - 66x28 см, матеріал - нержавіюча сталь;
- 6) Полички для аксесуарів:1. 64x22,5 см (матеріал – дерево); 2. 32x25 см (матеріал – дерево);
- 7) Чаша для вугілля: розмір - 72x38x19 см, матеріал - сталь вкрита жаростійкою фарбою;
- 8) Кришка: розмір - 76x42x19 см, матеріал - сталь вкрита жаростійкою фарбою;
- 9) Матеріал ручок – метал; 8) Ніжки: сталь із жаростійким порошковим покриттям;
- 10) Колеса: розмір – 15 см, матеріал – пластик;
- 11) Полочка для аксесуарів: розмір - 58x26 см, матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям;
- 12) Чаша для золи: розмір - 21x15 см, сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 13) Термометр;
- 14) Вага: 16 кг;
- Інструкція українською мовою;
Дана модель гриля розрахована лише для використання деревного вугілля або брекету!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16 кг |
| Висота | 950 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 740 мм |
| Довжина робочої поверхні | 710 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1150 |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Наявність додаткової полиці | 3 |
| Упаковка | у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 088 ₴











