Вугільний гриль - мангал похідний LV20021701R
Переносний мангал гриль для відпочинку пікніка риболовлі. Мобільний, переносний. Для зручності на кришці є замки.
Характеристики
- 1) Розмір гриля: 39×37 см;
- 2) Ґрати для смаження: розмір - 34 см, матеріал - хромована сталь;
- 3) Висота робочої поверхні: 29 см;
- 4) Решітка для вугілля: розмір 21 см, матеріал – нержавіюча сталь;
- 5) Чаша для вугілля: розмір - 36x11,5 см, матеріал - сталь вкрита жаростійкою емаллю;
- 6) Кришка: розмір - 36,5x6 см, матеріал - сталь вкрита жаростійкою емаллю;
- 7) Матеріал ручки – бакеліт;
- 8) Ніжки: нержавіюча сталь;
- 9) Піддон для золи: розмір – 24,5 см;
- 10) Вага: 1,7 кг;
- Інструкція українською мовою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 390 мм |
| Діаметр | 370 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 290 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Наявність додаткової полиці | 1 |
| Упаковка | у коробці |
| Ширина | 370 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴











