Грилі барбекю LV20021708S (Безкоштовна доставка!)
вверхвниз
Доставка 0
-20%
-20%
35 днів
7 750 ₴
6 200 ₴
- В наявності
- Код: LV20021708S
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Розмір гриля: 117x66x108,5 см
- Висота робочої поверхні: 85 см
- Решітка для смаження: загальний розмір - 56х41,5 (2 шт. х 28x41,5 см), матеріал - хромована сталь
- Решітка для підігріву: розмір - 54x23 см, матеріал - хромована сталь
- Піддон для вугілля: розмір - 52x38 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
- Кришка: розмір - 61x46x22 см, матеріал - сталь покрита порошковою жаростійкою фарбою
- Матеріал ручок: нержавіюча сталь
- Ніжки: сталь із жаростійким порошковим покриттям
- Колеса: діаметр – 17 см, матеріал – пластик
- Полиця для аксесуарів (нижня): розмір - 61x38 см, матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям
- Полиця для аксесуарів (бічна, складана): розмір - 31,5x48,5 см, матеріал - сталь з жаростійким порошковим покриттям
- Піддон для золи: розмір - 60x46 см, матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям.
- Термометр
- Вага: 25,5 кг
- Інструкція українською мовою
- Розмір паковання: 77,5x53,5x35 см, (вага: 26,8 кг)
- Увага!!! Використовувати тільки деревне вугілля!
Дана модель гриля розрахована лише для використання деревного вугілля або брекету!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 25.5 кг |
| Висота | 1085 мм |
| Довжина | 1170 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 850 мм |
| Довжина робочої поверхні | 560 мм |
| Ширина робочої поверхні | 410 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Комплектація шампурами | 0 шт. |
| Кочерга | 0 шт. |
| Кількість пальників | 0 шт. |
| Совок | 0 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований термометр | Да |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Матеріал решітки | Сталь з керамічним антипригарним покриттям |
| Наявність додаткової полиці | 2 |
| Упаковка | у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 200 ₴








