Грилі мангали з кришкою вугільні барбекю BBQ LV20021709D (Безкоштовна доставка!)
вверхвниз
Доставка 0
-20%
-20%
35 днів
6 463 ₴
5 170 ₴
- В наявності
- Код: LV20021709D
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мангал барбекю вугільний модель Levistella LV20021709D
- 1) Розмір гриля: 115×55×128 см;
- 2) Решітка для смаження (велика): розмір - 53x32,5 см, матеріал - хромована сталь;
- 3) Решітка для смаження (мала): розмір - 23x32,5 см, матеріал - хромована сталь;
- 4) Велика бочка: розмір - 61x34 см, матеріал: сталь покрита жаростійкою порошковою фарбою;
- 5) Висота робочої поверхні (велика бочка): 80 см;
- 6) Решітка для вугілля (велика бочка): розмір 50x21 см, матеріал - хромована сталь;
- 7) Мала бочка: розмір - 30x34 см, матеріал: сталь покрита жаростійкою порошковою фарбою;
- 8) Висота робочої поверхні (мала бочка): 64 см;
- 9) Решітка для вугілля (мала бочка): розмір 23x32,5 см, матеріал - хромована сталь;
- 10) Матеріал ручки: хромована сталь;
- 11) Ніжки: сталь покрита порошковою жаростійкою фарбою;
- 12) Колеса: діаметр – 15,5 см, матеріал – метал;
- 13) Верхня поличка: розмір - 59x20 см, матеріал - сталь покрита порошковою жаростійкою фарбою;
- 14) Нижня поличка: розмір - 62x33 см, матеріал - сталь покрита порошковою жаростійкою фарбою;
- 15) Термометр;
- 16) Вага: 22,43 кг;
- 17) Інструкція українською мовою: вага: 24 кг; розмір упаковки: 95x37x37 см;
Дана модель гриля розрахована лише для використання деревного вугілля або брекету!
Ця модель вугільного гриля оснащена коліщатками, що дозволяє легко переміщувати гриль навіть одній людині. Знизу встановлена полиця для зберігання вугілля та посуду для приготування. У цьому грилі можна коптити. Інструкція зі збирання в комплекті. Також у картці товару є відео зі складання даної моделі гриля коптильні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 22.43 кг |
| Висота | 1280 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 1150 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 325 мм |
| Ширина робочої поверхні | 530 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований термометр | Да |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Наявність додаткової полиці | 2 |
| Упаковка | у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 170 ₴









