- 1) Розмір гриля: висота – 80 см, ширина – 48 см;
- 2) Ґрати для смаження: розмір - 37,5 см, матеріал - хромована сталь; 3
- ) Решітка для вугілля: розмір - 25 см, матеріал - нержавіюча сталь;
- 4) Чаша для вугілля: розмір - 37x7 см, матеріал - сталь вкрита жаростійкою емаллю;
- 5) Чаша для води або тріски: 37x7 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 6) Додаткова сітка для приготування: 37x7 см, матеріал – хромована сталь;
- 7) Висота робочої поверхні: 56 см;
- 8) Кришка: розмір - 20x41 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою фарбою;
- 9) Матеріал ручок – жаростійкий пластик;
- 10) Ніжки: сталь покрита жаростійкою фарбою;
- 11) Термометр;
- 12) Вага: 6,35 кг; Інструкція українською мовою: вага: 7,25 кг; розмір упаковки: 45x45x26 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Тип | Мангал |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.35 кг |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 560 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 375 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 5 (шт) |
| Вбудований термометр | Да |
| Висота | 800 |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Наявність додаткової полиці | Немає |
| Упаковка | у коробці |
| Ширина | 480 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 938 ₴








