Гриль Levistella LV20021707K
вверхвниз
-20%
35 днів
4 375 ₴
3 500 ₴
- В наявності
- Код: LV20021707K
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Грилі та барбекю модель LV20021707K
- 1) Розмір гриля: 77x47x120 см;
- 2) Решітка для смаження: розмір - 46x30 см, матеріал - сталь з керамічним антипригарним покриттям;
- 3) Висота робочої поверхні: 80 див;
- 4) Решітка для вугілля: розмір 36x22 см, матеріал - нержавіюча сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 5) Чаша для вугілля: розмір - 47x32x17 см, матеріал - сталь вкрита жаростійкою фарбою;
- 6) Кришка: розмір - 50x40x21 см, матеріал - сталь вкрита жаростійкою фарбою;
- 7) Матеріал ручки – хромована сталь;
- 8) Ніжки: сталь покрита жаростійкою фарбою;
- 9) Колеса: діаметр – 15 см, матеріал – пластик;
- 10) Бічна поличка: розмір - 36x20 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою фарбою;
- 11) Нижня поличка: розмір - 43x33 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою фарбою;
- 12) Термометр;
- 13) Вага: 13 кг; Інструкція українською мовою;
- 14) Розмір упаковки: 54x44x27 см;
Дана модель гриля розрахована лише для використання деревного вугілля або брекету!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13 кг |
| Ширина | 470 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 800 мм |
| Довжина робочої поверхні | 460 мм |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований термометр | Да |
| Висота | 1200 |
| Довжина | 770 |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Матеріал решітки | Сталь з керамічним антипригарним покриттям |
| Наявність додаткової полиці | 2 |
| Упаковка | у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 500 ₴









