Стілець крісло шезлонг складаний для пікніка відпочинку пляжу дачі саду Levistella GP20022017 BLUE
вверхвниз
Новинка

Складаний стілець шезлонг модель GP20022017 BLUE
1) Висота: 96 см; 2) Висота сидіння: 30 см; 3) Загальна довжина - 174 см; 4) Ширина - 48 см; 5) Розміри в складеному стані: довжина - 133 см; ширина - 58 см; висота - 22 см; 6) Матеріал каркаса - сталь; 7) Діаметр трубки - 24 мм; 8) Матеріал тканини: текстилен; 9) Вага: 4,4 кг; 10) Допустиме навантаження: 110 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Довжина | 174 см |
| Ширина | 48 см |
| Комплектація | |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Матрац | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 038 ₴






