Стілець крісло шезлонг складаний для пікніка відпочинку пляжу дачі саду Levistella GP20022404 LIME
вверхвниз
Новинка

Садовий стілець модель GP20022404 LIME
- 1) Розміри: ширина - 77 см; висота - 75 см; довжина - 78 см;
- 2) Розміри в складеному стані: довжина - 76 см; ширина - 76 см; висота - 6 см;
- 3) Матеріал каркаса - сталь;
- 4) Діаметр трубки - 18 мм;
- 5) Матеріал тканини: Oxford 600D;
- 6) Вага: 3,5 кг;
- 7) Максимальне навантаження: 110 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 750 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 770 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴







