Барбекю решітка
- Товщина металу: 8 мм;
- Розмір решітки: 34 x 31 см;
- Покриття: жаростійкий емаль;
- Вага: 4 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Антипригарне покриття | Так |
| Вага | 4000 г |
| Довжина робочої поверхні | 340 мм |
| Призначення решітки | Універсальна, Для риби, Для піци, Для м'яса, Для овочів, Для сосисок, ковбасок |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Ширина робочої поверхні | 310 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 310 |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Тип | Решітка |
| Товщина корпусу | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 340 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 188 ₴


