Акція «Товари у подарунок»Ви заощаджуєте 350 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Грили мангалы барбекю BBQ 2020108»
Мангал-барбекю 3 мм для дров и угля модель 2020108
- Толщина метала жаровни: 3 мм;
- Габариты: 104 х 109 х 35 см;
- Размер рабочей поверхности: 50 x 35 см;
- Решетка кольцо: размер - 34 см, материал - сталь покрытая жаростойкой эмалью;
- Высота до рабочей поверхности: 90 см;
- Высота гриля с крышкой: 109 см;
- Решетка гриль: размер 34 х 31 см, материал - сталь покрытая жаростойкой эмалью;
- Крышка: размер - 19 x 35 х 50 см, материал - сталь покрытая жаростойкой эмалью;
- Кількість шампурів: 8 шт;
- Матеріал полиць і ручки - дерево;
- Ніжки: сталь покрита емаллю;
- Матеріал коліс: оцинкований метал з каучуком;
- Кількість гачків: 3 шт;
- Вага: 26 кг;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Місткість шампурів | 8 (шт) |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля, дрова |
| Товщина корпусу | 3 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 26 кг |
| Висота | 1090 мм |
| Довжина | 350 мм |
| Ширина | 1040 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 900 мм |
| Довжина робочої поверхні | 500 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Матеріал решітки | Сталь |
| Наявність додаткової полиці | 3 |
| Упаковка | Картон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 375 ₴








