- Висота, см: 45;
- Діаметр, см: 55;
- Кількість ламп: 8;
- MAX потужність лампи, Вт: 40;
- Напруга, В: 220;
- Патрон: E14;
- Колір: білий, хром;
- Матеріал: метал, кришталь;
- Тип кріплення: кронштейн;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Splendid-Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 8 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Стиль виконання | Класика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 673 ₴



