Настільна лампа провансНастольная лампа декорована бантом,а під картатим плафоном сидить маленька канарейка. Колір каркасу - білий з золотистої патиною. Розмір нічної лампи: Висота - 550 мм, діаметр 280 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | RS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал, акрил, гіпс |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип кріплення | На поверхню |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1200 г |
| Висота | 550 мм |
| Довжина мережевого шнура | 1.5 м |
| Діаметр | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 1 рік |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Потужність | 40 |
| Цоколь | E27 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴


