Висота, см: 50-80; Діаметр, см: 55; Кількість ламп: 5; MAX потужність лампи, Вт: 40; Напруга, В: 220; Патрон E14; Колір: білий, золото, бежевий; Матеріал: метал, текстиль, кераміка;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Splendid-Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Колір арматури (підстави) | Бежевий |
| Колір плафона | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Прованс |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип кріплення | Крюк |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2500 г |
| Висота | 50 см |
| Довжина | 80 см |
| Діаметр | 55 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль, кераміка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 491 ₴







