Максимальний діаметр (ширина): 22 см; Висота: 45 см; Тип ламп: LED; Максимальна потужність ламп: 32W; Напруга ламп: 220V;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр | 22 см |
| Довжина | 45 см |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Кількість джерел світла | 1. |
| Лампочки в комплекті | Вбудовані світлодіоди. |
| Потужність | 32 Ват. |
| Напруга мережі | 220 В |
| Змінний джерело світла | Так |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Ширина | 22 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 235 ₴





