Люстри у дитячу кімнату світлодіодні Led Diasha B001BL dimmer
вверхвниз

Діаметр кріплення: 35 см; Максимальний діаметр (ширина): 60 см; Висота: 10 см; Тип ламп: LED; Максимальна потужність ламп: 85W; Напруга ламп: 220V; Тип кріплення: на планку;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 10 См |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр | 35 см |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Кількість джерел світла | 3. |
| Лампочки в комплекті | Вбудовані світлодіоди. |
| Потужність | 85 Ватт |
| Пульт дистанційного керування | Dimmer |
| Змінний джерело світла | Так |
| Стиль виконання | Сучасний |
| Ширина | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 950 ₴








