Настінний світильник Бра 8343/1GМаксимальный діаметр (ширина): 13 см; Висота: 27 см; Тип лампи: Лампа розжарювання, економка, або світлодіодна лампа; Тип патрона: E 14; Кількість ламп: 1; Максимальна потужність ламп: 60 W; Оснащення: led драйвер; Напруга ламп: 220 V; Тип кріплення: На планку; Відстань від стіни: 25 см;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 27 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр | 13 см |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Потужність лампи | 60 W |
| Напруга | 220 V. |
| Стиль виконання | Класика |
| Колір | Білий, золото, хром |
| Цоколь | Е 14 |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Лампочки в комплекті | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275 ₴





