Світильник садово-парковий DJ070-S-H WHМаксимальный діаметр (ширина): 18 см; Висота: 65 см; Тип лампи: Лампа розжарювання, економка, або світлодіодна лампа; Тип патрона: E 27; Кількість ламп: 1; Максимальна потужність ламп: 40 W; Напруга ламп: 220 V; Тип кріплення: На планку;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 65 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр | 18 см |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло, метал |
| Потужність лампи | 40 W |
| Напруга | 220 V. |
| Стиль виконання | Класика |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 618 ₴




