Вуличне бра світлодіодне настінний світильник DJ004-S-W1 WH
вверхвниз

Світильник садово-парковий DJ004-S-W1 WHТип ламп: Лампа розжарювання, економка, або світлодіодна лампа; Кількість ламп: 1; Максимальна потужність ламп: 40 W; Напруга ламп: 220 V; Тип кріплення: На планку;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для зовнішнього освітлення будівель, Для зовнішнього освітлення басейнів, Для освітлення ландшафтів |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал розсіювача | Лінзоване скло |
| Напруга | 220 В |
| Потужність | 40 Вт |
| Робоча напруга (В) | 185-265 |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 47 |
| Тип живлення | Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Цоколь | E27 |
| Додаткові характеристики | |
| Вибухозахищений корпус | Ні |
| Датчик руху | Ні |
| Захисна решітка | Ні |
| Лампочка в комплекті | Ні |
| Пиловологозахищена кришка | Ні |
| Розміри | |
| Висота | 38 см |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 17 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Стиль виконання | Класика |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 832 ₴





