Стиль виконання: Класика ;Матеріал каркаса: Метал ;Цоколь: Е 14 ;Ширина: 15 см ;Висота: 45 см ;Глибина: 22 см ;Матеріал плафона: Акрил,текстиль ;Потужність: 40 вт ; Кількість джерел світла: 1 шт ;Колір: Золото ;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 см |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина | 22 см |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил, текстиль. |
| Потужність | 40 Ватт. |
| Напруга | 220 W |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Стиль виконання | Класика |
| Тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, економка |
| Тип патрона | Е 14 |
| Ширина | 15 см |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴


