Люстри світильники ланцюжка Levistella 908D0095-9LED Silver

Люстра з сучасному стилі модель 908D0095-9LED Silver колір сереброТип світильника: Люстра підвісна ;Форма і вид світильника: Куполом, парасолькою ;Дизайн, стиль: Техно, арт-деко ; Призначення і розміщення: Бари, ресторани,вітальня ;Кількість ламп: 9 ;Тип лампи: Е14 ;Потужність: до 60W ;Тип живлення та монтажу: вимикач загальної проводки ;Пульт: ДУ - 3 режиму ;Живлення: 220V ;Ступінь захисту: IP20;Розміри: 1300x800 mm ;Колір: чорний ;Матеріал: Метал, ланцюга ;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Колір світіння | Білий |
| Стан | Новий |
| Кількість джерел світла | 9 |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Люстра-вентилятор | Ні |
| Колір арматури (підстави) | Срібло |
| Колір | Сріблястий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | LED модуль |
| Стиль виконання | Лофт, Арт-деко, модерн |
| Кількість ламп | 9 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Висота | 800 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Змінний джерело світла | Так |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, Розжарювання, Енергозберігаюча |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 297 ₴

