- 1) Розмір гриля: 117 х 66 х 107 см;
- 2) Ґрати для смаження: розмір - 56x41 см, матеріал - хромована сталь;
- 3) Висота робочої поверхні: 85 см;
- 4) Піддон вугілля: розмір 51x37 см, матеріал – нержавіюча сталь;
- 5) Ґрати для підігріву: розмір - 53x22 см, матеріал - хромована сталь;
- 6) Кришка: розмір - 61x46x22 см, матеріал - сталь вкрита жаростійкою фарбою;
- 7) Термометр, відкривачка для пляшок, гачки для аксесуарів;
- 8) Матеріал ручок - нержавіюча сталь, сталь із жаростійким порошковим покриттям;
- 9) Ніжки: сталь із жаростійким порошковим покриттям;
- 10) Колеса: розмір – 17,5 см, матеріал – пластик;
- 11) Полочка для аксесуарів (нижня): розмір - 61x38 см, матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям;
- 12) Полочка для аксесуарів (бічна, складана): розмір - 33x45 см, матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям;
- 13) Піддон для золи: розмір – 60x45 см, нержавіюча сталь;
- 14) Інструкція українською мовою;
- 15) Вага: 27,5 кг;
- 16) Розмір упаковки: 78,5 x55, 5x36, 8 см;
Дана модель гриля розрахована лише для використання деревного вугілля або брекету!
🔥 Чудова Якість: Натхненні топовими світовими магазинами, ми представляємо вугільний гриль LV20014228P – гриль, який вирізняється надійністю, довговічністю та високою якістю.
🔥 Максимальний Комфорт: Регульоване по висоті дно з вугіллям дає повний контроль над процесом готування. Термометр дозволяє стежити за точною температурою, щоб досягти ідеального смаку.
🔥 Все Під Рукою: Полиця для підігріву гарантує, що страви завжди будуть в ідеальному стані. Бічна полиця забезпечує простір для підготовки інгредієнтів.
🔥 Простота Переміщення: Колеса забезпечують легкість у переміщенні грилю, дозволяючи вам насолоджуватися смаком свіжо запечених страв будь-де.
🔥 Все Включено: Гачки для інвентарю, відкривачка для пляшок та ручки з нержавіючої сталі – все, що вам потрібно, щоб зробити гриль-вечірку незабутньою.
Надихніться найкращими світовими практиками готування на своєму подвір'ї з грилем LV20014228P. Дозвольте собі насолодитись мистецтвом справжнього BBQ, де ваші рецепти стануть шедеврами.
Замовте зараз і приготуйтеся до чудових кулінарних подорожей!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LV |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Місткість шампурів | 11-15 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Так |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 27.5 кг |
| Висота | 1070 мм |
| Довжина | 1170 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 850 мм |
| Довжина робочої поверхні | 560 мм |
| Ширина робочої поверхні | 410 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Наявність додаткової полиці | 2 |
| Упаковка | у коробці |
- Ціна: 10 316 ₴











