Газовий гриль барбекю Levistella LV20013534G
вверхвниз
-20%
35 днів
1 938 ₴
1 550 ₴
- В наявності
- Код: LV20013534G
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- 1) Тип газу: пропан, пропан-бутанова суміш;
- 2) Тиск газу: 30 мбар;
- 3) Розмір гриля із складеними ніжками: 60x43x20 см;
- 4) Розмір гриля на ніжках: 60х43х30 см;
- 5) Розмір кришки: 41х43х10 см;
- 5) Матеріал корпусу: сталь із жаростійким покриттям;
- 6) Решітка для смаження: 34х35 см, хромована сталь;
- 7) Решітка для підігріву: 31х17 см, хромована сталь;
- 8) Висота робочої поверхні: 20 см (при розкладених ніжках);
- 9) Матеріал ручки: жаростійкий пластик;
- 10) Ніжки: хромована сталь;
- 11) У комплекті: редуктор, інструкція українською мовою;
- 12) Вага: 3,2 кг;
- 13) Вага та розмір упаковки: 3,7 кг 39,5x13x43 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LV |
| Країна виробник | Китай |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 200 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований термометр | Передбачений |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Комплектація кришкою | Передбачений |
| Наявність додаткової полиці | 1 |
| Покриття корпусу | Жаростійке порошкове покриття |
| Тип палива | Пропан |
| Упаковка | у коробці |
| Колір | Чорний, червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴








