Висота, см: 20; Діаметр, см: 45; Кількість ламп: 3; MAX потужність лампи, Вт: 40; Напруга, В: 220; Патрон: Е 14; Колір: хром, коричневий, білий; Матеріал: метал, скло; Тип кріплення: на кронштейн;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Splendid-Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 20 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Колір | Хром, коричневий, білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 600 ₴



