Кількість ламп: 2 лампи;Тип патрона/цоколя: E14;Живлення: 220V;Розмір: 1800x700 mm;Колір: чорний;Матеріал: метал;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Довжина | 700 мм |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, економка |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Люстра-вентилятор | Немає |
| Потужність лампи | Сорок |
| Стиль виконання | Лофт |
| Ширина | 1800 мм |
| Основні | |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Лампочки в комплекті | Немає |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип вимикача | Настінний |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Пульт дистанційного керування | Немає |
| Колір світіння | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 200 ₴


