Стельова люстра світильник з кришталем і пультом Splendid-Ray 30-3993-81
вверхвниз

Висота, см: 22; Діаметр, см: 50; Кількість ламп: 6; MAX потужність лампи, Вт: 40; Напруга, В: 220; Патрон E14; Колір: хром, білий, чорний; Матеріал: метал, кришталь; Пульт в комплекті,світлодіоди(змінює колір на синій,фіолетовий,червоний) МР3 плеєр,флешка; Тип кріплення: на кронштейн;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Splendid-Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 22 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Додатково | МР3 плеєр, флешка |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло, кришталь |
| Стиль виконання | Класика |
| Колір | Хром, білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 887 ₴






