- Висота, см: 36;
- Ширина, см: 23;
- Колір: коричневий, сірий, золото;
- Кількість ламп: 1;
- MAX потужність лампи, Вт: 40;
- Напруга, В: 220;
- Патрон: Е14;
- Увімкнення: шнур з вимикачем;
- Матеріал: тканина, кераміка;
- Шнур із вилкою довжина 100 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Splendid-Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | кераміка |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип | Настільна лампа |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип цоколя | E14 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 360 |
| Додатково | Шнур з вилкою довжина 100 см |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил, текстиль. |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Колір | Сірий, золото, коричневий |
| Ширина | 230 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 802 ₴




