Бра світлодіодне настінний світильник підсвічування Levistella 920V8401 BK
вверхвниз

Максимальний діаметр (ширина): 415 мм; Діаметр: 65 мм; Тип ламп: LED; Кількість ламп: 1; Колір свічення: 4000K(нейтральний); Максимальна потужність ламп: 3W; Колір чорний; Тип вимикача: Вбудований;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Стиль виконання | Модерн |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 3 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип вимикача | Вбудований |
| Тип цоколя | LED модуль |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Інший тип лампи | Немає |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Ширина | 415 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 592 ₴



