Вугільний гриль барбекю переносний мангал з кришкою Levistella LV210711R
вверхвниз
Новинка
-20%
-20%
35 днів
1 363 ₴
1 090 ₴
- В наявності
- Код: LV210711R
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- 1) Габарити (ніжки складені): ширина – 41 см, висота – 37 см;
- 2) Габарити (на ніжках): ширина – 41 см, висота – 53 см;
- 3) Решітка для смаження: діаметр – 34 см, матеріал – хромована сталь;
- 4) Висота робочої поверхні (на ніжках): 35 см;
- 5) Решітка для вугілля: діаметр – 30 см, матеріал – хромована сталь;
- 6) Чаша для вугілля: 35x12 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 7) Кришка: 35,5x20 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 8) Матеріал ручок – бакеліт;
- 9) Ніжки: сталь;
- 10) Ручка (дуга) для перенесення гриля: хромована сталь;
- 11) Вага: 2,15 кг. ;
- 12) Інструкція українською мовою;
- Гриль використовується тільки з деревним вугіллям!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LV |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Розміри робочої поверхні | |
| Діаметр робочої поверхні | 340 мм |
| Висота робочої поверхні | 350 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Чорний, червоний |
| Упаковка | у коробці |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Висота | 530 |
| Ширина | 410 |
| Наявність додаткової полиці | Немає |
| Місткість шампурів | 5-6 (шт.) |
| Вбудований термометр | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 090 ₴










