Вугільний гриль барбекю мангал з кришкою Levistella LV20021701B
вверхвниз
Новинка

ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- 1) Габарити: діаметр - 37 см, висота - 39 см.;
- 2) Решітка для смаження: діаметр - 34 см, матеріал - хромована сталь ;
- 3) Висота робочої поверхні: 29 см.;
- 4) Решітка для вугілля: діаметр - 21 см, матеріал - сталь;
- 5) Чаша для вугілля: 35,5x12 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 6) Кришка: 36x10 см, матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю;
- 7) Матеріал ручки: бакеліт;
- 8) Ніжки: хромована сталь;
- 9) Піддон для золи: діаметр - 24 см.;
- 10) Вага: 1,7 кг. ;
- 11) Інструкція українською мовою;
- 12) Вага упаковки: 2,1 кг. ;
- 13) Розмір упаковки: 37 x 14,5 x 37 см.;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LV |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Місткість шампурів | 1-5 (шт) |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Форма | Кругла |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.7 кг |
| Висота | 390 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Висота робочої поверхні | 290 мм |
| Діаметр робочої поверхні | 340 мм |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Наявність додаткової полиці | Не передбачена |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Упаковка | у коробці |
Інформація для замовлення
- Ціна: 985 ₴








