Пляжний складаний стілець із підлокітниками Levistella GP20022306 BLUE
вверхвниз
-20%
35 днів
813 ₴
650 ₴
- В наявності
- Код: GP20022306 BLUE
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 75 см;
Висота сидіння: 38 см;
Сидіння:
- глибина — 37 см;
- ширина — 33 см;
Спинка:
- висота — 43 см;
- ширина — 33 см;
Розміри в складеному стані:
- довжина — 67 см;
- ширина — 53 см;
- висота — 5 см;
Матеріал каркаса — сталь;
Діаметр трубки — 18 мм;
Материал ткани: текстилен;
Вага: 2,4 кг;
Максимальне навантаження: 100 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір | Блакитний |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Вбудований термометр | Да |
| Висота | 1200 |
| Висота робочої поверхні | 800 мм |
| Довжина | 770 |
| Довжина робочої поверхні | 460 мм |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Наявність додаткової полиці | 2 |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Немає |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Упаковка | у коробці |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 470 |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴




