1) Висота: 96 см
2) Висота сидіння: 30 см
3) Загальна довжина — 174 см
4) Ширина - 48 см
5) Розміри в складеному стані:
7) Діаметр трубки — 24 мм
8) Материал ткани: текстилен
9) Вес: 4,4 кг.
10) Максимальне навантаження: 110 кг.
2) Висота сидіння: 30 см
3) Загальна довжина — 174 см
4) Ширина - 48 см
5) Розміри в складеному стані:
- довжина — 133 см
- ширина — 58 см
- висота — 22 см
7) Діаметр трубки — 24 мм
8) Материал ткани: текстилен
9) Вес: 4,4 кг.
10) Максимальне навантаження: 110 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння | 30 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 96 см |
| Колір | Сірий |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Довжина | 174 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Вбудований термометр | Да |
| Висота | 1200 |
| Висота робочої поверхні | 800 мм |
| Довжина робочої поверхні | 460 мм |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Комплектація кришкою | Є |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Матеріал решітки | Нержавіюча сталь |
| Наявність додаткової полиці | 2 |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Регульована висота решітки-гриль | Немає |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Товщина корпусу | 0.8 мм |
| Упаковка | у коробці |
| Форма | Квадратна |
| Ширина робочої поверхні | 300 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 981 ₴







