1) Висота: 96 см
2) Висота сидіння: 30 см
3) Загальна довжина — 174 см
4) Ширина - 48 см
5) Розміри в складеному стані:
7) Діаметр трубки — 24 мм
8) Материал ткани: текстилен
9) Вес: 4,4 кг.
10) Максимальне навантаження: 110 кг.
2) Висота сидіння: 30 см
3) Загальна довжина — 174 см
4) Ширина - 48 см
5) Розміри в складеному стані:
- довжина — 133 см
- ширина — 58 см
- висота — 22 см
7) Діаметр трубки — 24 мм
8) Материал ткани: текстилен
9) Вес: 4,4 кг.
10) Максимальне навантаження: 110 кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Висота сидіння | 30 см |
| Висота спинки шезлонга у верхньому положенні | 96 см |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Матеріал | Сталь |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.4 кг |
| Довжина | 174 см |
| Ширина | 48 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 960 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 228 ₴




