Складаний стілець для кемпінгу голубий Levistella GP21032108 BLUE
вверхвниз
-20%
35 днів
2 188 ₴
1 750 ₴
- В наявності
- Код: GP21032108 BLUE
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
1) Розміри: ширина – 61 см
- висота (хв/макс): 80/89 см
- довжина (мін/макс) – 83/93 см
2) Висота сидіння (мін/макс) – 45/50 см
3) Сидіння:
- глибина – 45 см
- ширина – 50 см
4) Спинка:
- висота – 70 см
- ширина – 56 см
5) Розміри у складеному стані:
- довжина – 117 см
- ширина – 61 см
- висота – 13 см
6) Матеріал каркасу – сталь
7) Діаметр трубки – 24 мм
8) Матеріал тканини: Oxford 600D
9) Вага: 3,90 кг.
10) Допустиме навантаження: 110 кг.
11) Чотири положення нахилу спинки
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота сидіння стільця | 50 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 89 мм |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Глибина стільця | 45 мм |
| Колір | Синій |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 61 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 800/890 |
| Довжина | 83/93 |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Ширина | 610 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴






