- Максимальний діаметр (ширина): 450 мм;
- Висота: 1600 мм;
- Тип ламп: E27;
- Кількість ламп: 1;
- Максимальна потужність ламп: 40W;
- Колір чорний;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Текстиль |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Кнопка на шнурі |
| Тип цоколя | E27 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 160 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Тип | Торшер |
| Тип лампи | Світлодіодна (LED) |
| Ширина, див | 45 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 704 ₴



