Люстра класична Splendid-Ray 30-4132-32
вверхвниз

- Стиль: Люстри свічки;
- Висота, см: 75-105;
- Діаметр, см: 60;
- Кількість ламп: 5;
- MAX потужність лампи, Вт: 40;
- Напруга, В: 220;
- Патрон: Е14;
- Колір: білий, срібло;
- Матеріал: метал, кришталь;
- Тип кріплення: на гачок;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Splendid-Ray |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Кількість джерел світла | 5 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 40 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E14 |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 75-105 |
| Діаметр, см | 60 |
| Додатково | Комплектація та характеристики можуть бути змінені виробником. Колір виробу може відрізнятися за налаштувань монітора |
| Інший тип лампи | Світлодіодна, розжарювання, енергозберігаюча |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Стиль виконання | Класика |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 101 ₴




