Стельова світлодіодна люстра світильник з кришталем Linisoln 9672
вверхвниз

- Площа, що висвітлюється, кв. м: 3-5;
- Матеріал виробу: скло, метал;
- Діапазон напруги, v: 220
- Глибина, см: 10;
- Ширина, см: 32 * 11;
- Потужність споживання, вт: 20;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Linisoln |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Глибина | 10 см |
| Інший тип лампи | Немає |
| Інший тип цоколя | Немає |
| Ширина | 32*11 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232 ₴



