Стельова світлодіодна люстра світильник із кришталем Linisoln 9890-600
вверхвниз

- Площа освітлення, кв. м: 20-22;
- Матеріал виробу: метал, кришталь;
- Діапазон напруги, v: 220;
- Колір: хром;
- Висота, см: 12;
- Діаметр, см: 60;
- Потужність споживання, вт: 80*2;
- Тип кріплення: на планку 42*42.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Linisoln |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Хром |
| Колір світіння | Білий |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 160 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стиль виконання | Модерн |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Настінний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | LED module |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 12 |
| Гарантійний термін | 1 рік |
| Діаметр, см | 60 |
| Інший тип лампи | Немає |
| Інший тип цоколя | Немає |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 268 ₴



