Люстра кришталева Diasha 82205/800xH2600HR 52, E14, хром, сучасний стиль, 360 см, IP20
вверхвниз
-7%
14 днів
36 344 ₴
33 800 ₴
- В наявності
- Код: 82205/800xH2600HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
- Висота: - 360 см
- Мінімальна висота: - 300 см
- Ширина (Діаметр): - 80 см
- Діаметр основи: - 20 см
- Довжина ланцюга: - 100 см
- Максимальна потужність однієї лампи: - 40 W
- Напруга: - 220V
- Патрон: - E14
- Кількість ламп: - 52
- Ступінь захисту: - IP20
- Вага: - 61 kg
- Лампа у комплекті: - Ні
- Тип кріплення: - стельовий крюк
- Матеріал каркасу: - метал
- Матеріал плафона, підвісок: - скло
- Тип покриття: - гальваніка
- Габарити упаковки: - 108x108x23, 25x31x18, 25x31x18
- Кількість коробок: - 3
- Об'єм упаковки для Нової пошти (1шт): - 0.296 м³
Елітна кришталева люстра каскад в сучасному стилі — це втілення розкоші та елегантності, оформлене у стильному хромованому виконанні. Завдяки 52 лампам, вона наповнить ваш інтер'єр яскравим світлом та створить неповторну атмосферу.
Ключові можливості
- Сучасний дизайн для будь-якого інтер'єру
- Висока якість матеріалів: металевий каркас і скляні плафони
- Регульована висота для оптимального монтажу
- Економічність: можливість використання енергозберігаючих ламп
- Легка установка завдяки стельовому крюку
Застосування (установка)
- Ідеально підходить для віталень, залів або клубів
- Легка установка на стелю забезпечує швидкий монтаж
- Підходить для використання в домашніх умовах або комерційних приміщеннях
Придбати цю чудову кришталеву люстру можна у нашому інтернет-магазині за вигідною ціною. Доставка здійснюється швидко та надійно, а також ви матимете можливість ознайомитися з відгуками задоволених клієнтів. Не упустіть можливість стати власником цього витвору мистецтва!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 360 см |
| Габарити упаковки: | 108x108x23, 25x31x18, 25x31x18 |
| Діаметр основи | 20 см |
| Довжина ланцюжка | 100 см |
| Кількість ламп | 52 |
| Кількість коробок: | 3 |
| Лампа у комплекті: | Немає |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 40 W |
| Мінімальна висота | 300 см |
| Напруга | 220V |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.296 м³ |
| Патрон: | E14 |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип кріплення | стельовий крюк |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 33 800 ₴




