Світлодіодне бра Diasha 8149/1HR, 12 Вт, хром
вверхвниз
-7%
31 день
538 ₴
500 ₴
- В наявності
- Код: 8149/1HR
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 24 см
Ширина (Діаметр): 19 см
Від стіни: 4.5 см
Діаметр основи: 10 см
Максимальна потужність однієї лампи: 12 W
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 660 lm
Ступінь захисту: IP20
Вага: 0.45 kg
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 9.5 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
Габарити упаковки: 20x20x6
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.003 м³
Ширина (Діаметр): 19 см
Від стіни: 4.5 см
Діаметр основи: 10 см
Максимальна потужність однієї лампи: 12 W
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 660 lm
Ступінь захисту: IP20
Вага: 0.45 kg
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 9.5 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6000K
Габарити упаковки: 20x20x6
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.003 м³
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 24 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6000K |
| Довжина монтажної планки: | 9.5 см |
| Світловий потік | 660 lm |
| Ширина (Діаметр): | 19 см |
| Габарити упаковки: | 20x20x6 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Діаметр основи | 10 см |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 12 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.003 м3 |
| Від стіни: | 4.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴


