Точковий світильник Diasha QXL-160B-10-2-BK, серія "Aluminium", чорний
вверхвниз

Висота: 0.3 см
Ширина (Діаметр): 9.2 см.
Довжина: 17.5 см
Ширина отвору (Діаметр): 80 mm
Глибина: 65 мм
Максимальна потужність однієї лампи: 40 W
Напруга: 220V
Патрон: G5.3, MR16
Кількість ламп: 2
Ступінь захисту: IP20
Вага: 0.25 kg
Площа освітлення: 0-10m2
Обладнання: патрон
Тип крепежа: пружина
Матеріал каркаса: метал
Тип покриття: фарба
Призначення: для коридору, для спальні, для кухні, для кабінету, для спальні, для спальні, для офісу, для кафе/ресторону, для офісу, для ванної кімнати.
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: вбудований
Габарити упаковки: 18x12x6
Об'єм паковання для Нової пошти (1 шт.): 0.001 м3
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Виробник | Diasha |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість ламп | 2 |
| Тип світильника | вбудований |
| Довжина | 17.5 см |
| Висота | 0.3 см |
| Оснащення | патрон |
| Тип кріплення | пружина |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Патрон: | G5.3, MR16 |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для ванної, для кафе/ресторану |
| Ширина (Діаметр): | 9.2 см |
| Габарити упаковки: | 18x12x6 |
| Тип покриття | фарба |
| Максимальна потужність однієї лампи: | 40 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.001 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Ширина отвору(Діаметр): | 80 mm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 290 ₴



