Настінний LED бра Diasha 9646/L BK, 24 Вт
вверхвниз
-11%
31 день
1 215 ₴
1 080 ₴
- В наявності
- Код: 9646/L BK
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 8 см
- Довжина: 57 см
- Від стіни: 4 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 1320 lm
- Загальна потужність: 24 W
- Ступінь захисту: IP20
- Тип кріплення: Монтажна планка
- Матеріал каркасу: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Тип покриття: фарба
- Довжина основи: 57 см
- Ширина основи: 5 см
- Довжина монтажної планки: 18 см
- Кольорова температура: 4100K, 3200K, 6500K
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Колір | Чорний |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип світильника | Настінний |
| Довжина | 57 см |
| Висота | 8 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Кольорова температура: | 4100K, 3200K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 18 см |
| Призначення | для коридору, для вітальні, для спальні, для сходів, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 1320 lm |
| Тип покриття | фарба |
| Загальна потужність: | 24 W |
| Від стіни: | 4 см |
| Ширина основи: | 5 см |
| Довжина основи | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 080 ₴





