Світлодіодна накладна панель Diasha 12596-800
вверхвниз
-7%
18 днів
1 366 ₴
1 270 ₴
- В наявності
- Код: 12596-800
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 6 см
- Ширина (Діаметр): 12 см
- Довжина: 79 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Світловий потік: 4290 lm
- Загальна потужність: 78 W
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 2.17 kg
- Площа освітлення: 0-10m2
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвісок: акрил
- Довжина основи: 71 см
- Ширина основи: 9 см
- Довжина монтажної планки: 0.8 см, 0.8 см.
- Колірна температура: 3200K, 4100K, 6500K
- Призначення: для коридору, для передпокою
- Тип світильника: пристінний, настінний, пристінний
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 6 см |
| Довжина | 79 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Накладний |
| Виробник | Diasha |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Довжина монтажної планки: | 0.8 см, 0.8 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою |
| Світловий потік | 4290 lm |
| Ширина (Діаметр): | 12 см |
| Габарити упаковки: | 82x17x8 |
| Загальна потужність: | 78 W |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.011 м3 |
| Ширина основи: | 9 см |
| Довжина основи | 71 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴





