Підвісна люстра LED Diasha чорний 2 кільця 66 Вт
вверхвниз
-53%
18 днів
6 570 ₴
3 060 ₴
- В наявності
- Код: 1712/600+400ABK
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 105 см
Мінімальна висота: 55 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3630 lm
Загальна потужність: 66 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 3.5 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 14 см
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 62x62x10
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.038 м³
Мінімальна висота: 55 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 20 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3630 lm
Загальна потужність: 66 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 3.5 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: фарба
Довжина монтажної планки: 14 см
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 62x62x10
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.038 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 105 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Виробник | Diasha |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.5 kg кг |
| Габарити упаковки: | 62x62x10 |
| Довжина монтажної планки: | 14 см |
| Діаметр основи | 20 см |
| Загальна потужність: | 66 W |
| Кольорова температура: | 6500K, 4100K, 3200K |
| Мінімальна висота | 55 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.038 м3 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 3630 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | фарба |
| Ширина (Діаметр): | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 060 ₴




