Підвісна LED люстра золото 70 Вт 2 кільця 12 м²
вверхвниз
-46%
18 днів
6 581 ₴
3 580 ₴
- В наявності
- Код: 1712/600+400G
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 135 см
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 18 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4950 lm
Загальна потужність: 70 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 3.1 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 9 см
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 62x62x11
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.042 м³
Мінімальна висота: 50 см
Ширина (Діаметр): 60 см
Діаметр основи: 18 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 4950 lm
Загальна потужність: 70 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 3.1 kg
Можливість регулювання висоти: Так
Площа освітлення : 0-10m²
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 9 см
Кольорова температура: 6500K, 4100K, 3200K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 62x62x11
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.042 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 135 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Можливість регулювання висоти | Так |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 kg кг |
| Габарити упаковки: | 62x62x11 |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Діаметр основи | 18 см |
| Загальна потужність: | 70 W |
| Кольорова температура: | 6500K, 4100K, 3200K |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.042 м3 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 4950 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 60 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 580 ₴





