Підвісна люстра LED три кільця золото 125 Вт
вверхвниз
-7%
18 днів
6 570 ₴
6 110 ₴
- В наявності
- Код: 1712/800+600+400G
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 115 см
Мінімальна висота: 65 см
Ширина (Діаметр): 80 см
Діаметр основи: 25 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6875 lm
Загальна потужність: 125 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 5.2 kg
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 18 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 82x82x11
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.074 м³
Мінімальна висота: 65 см
Ширина (Діаметр): 80 см
Діаметр основи: 25 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 6875 lm
Загальна потужність: 125 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 5.2 kg
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: акрил
Тип покриття: гальваніка
Довжина монтажної планки: 18 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної
Тип керування: настінний вимикач
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 82x82x11
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.074 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 115 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Акрил |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.2 kg кг |
| Габарити упаковки: | 82x82x11 |
| Довжина монтажної планки: | 18 см |
| Діаметр основи | 25 см |
| Загальна потужність: | 125 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Мінімальна висота | 65 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.074 м³ |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для кухні, для офісу, для магазину, для ванної |
| Світловий потік | 6875 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 110 ₴





