LED-підвіс Diasha 5030/1GD сферичне золото 14 Вт кришталь
вверхвниз
-28%
18 днів
1 946 ₴
1 400 ₴
- В наявності
- Код: 5030/1GD
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
- Висота: 200 см
- Мінімальна висота: 30 см
- Ширина (Діаметр): 16 см
- Діаметр основи: 10 см
- Тип ламп: світлодіодна
- Кількість ламп: 1
- Світловий потік: 770 lm
- Загальна потужність: 14 W
- Ступінь захисту: IP20
- Вага: 0.9 kg
- Можливість регулювання висоти: Так
- Площа освітлення: 0-10m2
- Тип кріплення: монтажна планка
- Матеріал каркаса: метал
- Матеріал плафона, підвіска: кришталь
- Тип покриття: гальвніка
- Довжина монтажної планки: 9 см
- Кольорова температура: 4100K, 6500K, 3200K
- Призначення: для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторону
- Тип керування: настінний вимикач
- Тип світильника: підвісний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Diasha |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Тип світильника | Підвісний |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Висота | 200 см |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Можливість регулювання висоти | Да |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Площа освітлення | 0-10m² |
| Кольорова температура: | 4100K, 6500K, 3200K |
| Довжина монтажної планки: | 9 см |
| Призначення | для коридору, для передпокою, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для кухні, для кабінету, для магазину, для офісу, для кафе/ресторану |
| Світловий потік | 770 lm |
| Ширина (Діаметр): | 16 см |
| Габарити упаковки: | 24x16x16 |
| Тип покриття | гальваніка |
| Загальна потужність: | 14 W |
| Діаметр основи | 10 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.008 м3 |
| Тип керування: | настінний вимикач |
| Мінімальна висота | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴




