Підвісна LED люстра кільце 55 Вт хром з пультом
вверхвниз
-47%
18 днів
8 882 ₴
4 680 ₴
- В наявності
- Код: 561/500CH
+380 (67) 519-74-74
Київстар
- +380 (48) 770-01-80Міський
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота: 93 см
Мінімальна висота: 35 см
Ширина (Діаметр): 50 см
Діаметр основи: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3025 lm
Загальна потужність: 55 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 9 kg
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Ширина основи: 15 см
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для кафе/ресторану, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для передпокою, для кабінету, для офісу
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 13x56x56
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.041 м³
Мінімальна висота: 35 см
Ширина (Діаметр): 50 см
Діаметр основи: 16 см
Тип ламп: світлодіодна
Світловий потік: 3025 lm
Загальна потужність: 55 W
Ступінь захисту: IP20
Вага: 9 kg
Площа освітлення : 10-20m², 20-30m²
Оснащення: пульт
Тип кріплення: монтажна планка
Матеріал каркасу: метал
Матеріал плафона, підвісок: кришталь
Тип покриття: гальваніка
Ширина основи: 15 см
Довжина монтажної планки: 15 см
Кольорова температура: 3200K, 4100K, 6500K
Призначення: для кафе/ресторану, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для передпокою, для кабінету, для офісу
Тип керування: настінний вимикач, пульт
Тип світильника: підвісний
Габарити упаковки: 13x56x56
Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): 0.041 м³
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 93 см |
| Основні атрибути | |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Кришталь |
| Тип світильника | Підвісний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9 kg кг |
| Габарити упаковки: | 13x56x56 |
| Довжина монтажної планки: | 15 см |
| Діаметр основи | 16 см |
| Загальна потужність: | 55 W |
| Кольорова температура: | 3200K, 4100K, 6500K |
| Мінімальна висота | 35 см |
| Об'єм упаковкидля Нової пошти (1шт): | 0.041 м3 |
| Оснащення | пульт |
| Площа освітлення | 10-20m², 20-30m² |
| Призначення | для кафе/ресторану, для вітальні, для спальні, для сходів, для дитячої, для передпокою, для кабінету, для офісу |
| Світловий потік | 3025 lm |
| Ступінь захисту | IP20 |
| Тип керування: | настінний вимикач, пульт |
| Тип кріплення | монтажна планка |
| Тип ламп | Світлодіодна |
| Тип покриття | гальваніка |
| Ширина (Діаметр): | 50 см |
| Ширина основи: | 15 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 680 ₴




